5 korzysci wynikajacych z uprawiania sportu

5 korzysci wynikajacych z uprawiania sportu

# 3 Użyj swojej energii nerwowy

Napij się wody przed rozpoczęciem pomóc z tym suchość w jamie ustnej i pozbyć się wszystkich swoich hałaśliwych obiektów na swojej osobie. Wszystko, co sprawia, że ??dźwięk będzie podwyższona, kiedy się denerwuję i zacząć grać z nimi.

Będziesz mieć motyle jak mówią, ale to jest tylko twój nerwowa energia powodzi ciała z adrenaliną do ucieczki lub walki. Weź tę energię i wykorzystać go do budowy uwagę i zainteresowanie seminarium od samego początku. To zajmie tylko chwilę dla tej energii nerwowej zanikać dzięki czemu można rozmawiać normalnie, a nie jak królik pościel.

# 4 spowolnić prędkość mówienia dół

Energia ta uczyni wszystko, co mówisz wyjdzie 100 słów na minutę w niejasnym zbieraniną. Przypomnij sobie mówić wolniej i uniknąć każda duża lub jakichkolwiek nieznanych słów na początku, aby uniknąć potknięcia nad nimi, gdy jesteś zdenerwowany.

# 5 Daj sobie trochę miejsca do oddychania

Aby pomóc dostać się na początkowej tremy od Public Speaking dobry pomysł to niech mówią członkowie publiczności podczas przyzwyczajenie się tam. Zadaj im pytanie dwóch, aby je zaangażowani i słuchania.

Czy ktoś ma pytania zanim zaczniemy?

Mam zamiar mówić o X, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tego, że możemy wykorzystać w późniejszych działaniach?

Albo dobra awaryjna, wyśmiać siebie i żartować, i niech napięcie wypływać z seminarium, kiedy publiczność śmieje się. Śmiech jest dobrym sposobem na zmniejszenie energii i napięcia nerwowego czuł gdy po raz pierwszy dostać się na scenie publicznej.

Informacje dostarczane przez Paula Bakera

Od ponad dwudziestu lat rozwoju biznesu strategie zarządzania zmianą z powodzeniem stosowany w organizacjach narodowych w całej Australii. Nacisk kładzie się na ciągłe doskonalenie systemów biznesowych w celu stymulowania wzrostu poprzez naszych zasad Inicjowanie, inspirować innowacje.

Klient-centric ostrości za pomocą naszego bogate doświadczenie w operacjach zachowań konsumentów i procesów biznesowych, aby znaleźć sposoby, aby pomóc właścicielom firm zarządzać ich organizacji.

Avatar Business Intelligence

avatar@startingbusinessadvice.com.au

napisane przez: