dlaczego lubie ogladac sport

dlaczego lubie ogladac sport

Sprzedawanie brzydki dom

Sprzedawanie brzydki dom może być stresujące. Większość kupujących są przerażeni brzydkiego domu, ponieważ brakuje im doświadczenia, pieniędzy i wizję, aby je przebudować. Wreszcie, nie znajdziesz tego nabywcy, a ich oferta jest niższa niż chciałeś. Następnie mają inspekcji domu! Następną rzeczą, wiesz, jesteś coraz listę napraw, które znajduje się 15 stron. Dajesz do ich żądań, bo zrobisz wszystko, żeby ten brzydki dom sprzedawany w tym momencie, a następnie … bank uzna, że ??przyzwyczajenie pożyczają na dom w tym złego kształtu. Co możesz zrobić?

Możesz sprzedać swój dom jak jest, co oznacza, że ??nie jesteś odpowiedzialny za naprawy przed zamknięciem escrow. Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać, jeśli zdecydujesz się sprzedać swój dom AS-IS:

1. Istnieją pewne naprawy, takie jak łamanie kodów, którymi należy się zająć, jeśli chcesz nabywców detalicznych, które będą coraz finansowania.

2. Dom może wymagać znacznych napraw, ale to nie znaczy, że nie powinno być czyste i schludne.

3. Bądź przygotowany, aby uzyskać niższą cenę dla Twojego domu.

4. Trzeba jeszcze wypełnić ujawnianych sprzedawcy dokładnie i uczciwie i trzeba bardzo jasno (na piśmie) do kupującego, że kupujesz AS-IS.

Zazwyczaj trzeba zapłacić kupującemu całą gotówkę, aby uzyskać AS-IS sprzedaż zrobić. Kupujący które kupują domy wszystkie środki pieniężne mają możliwość zamknięcia bardzo szybko, jak tylko tydzień, bo nie trzeba czekać do zatwierdzenia bankowego. Więc jako sprzedający nie trzeba dokonywać żadnych napraw i dostać się sprzedać swój dom tak szybko jak to możliwe. To może być zwycięska kombinacja, ale trzeba być przygotowanym, aby sprzedać swój dom poniżej wartości rynkowej tego dokonać. Taki nabywca wszy malmadar.pl/kancelaria-adwokacka-torun/stkie przepływy środków nabiera dużo ryzyka zapłacić wszystkie pieniądze na dom, który wymaga znacznej ilości napraw.

napisane przez: