ulubione sporty dzieci w anglii

Jak wybrać Tytuł pracy doktorskiej

Wybór tytuł pracy doktorskiej rozsądnie jest konieczne, ponieważ dobry rozprawa może trwać miesiące, a nawet lata, aby pisać, a to zły wybór może prowadzić do złej postępu i złym znakiem. Wybór tytułu nie jest to prosty proces i może trwać dłużej niż trzeba napisać główny papier! Jednak kiedy już znalazł idealny tytuł, sam esej będzie wydawać tak dużo łatwiejsze, a będziesz mieć pewność, aby uruchomić i stworzyć świetny esej.

Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że tytuł musi być stosunkowo proste. Korzystanie wiele terminów technicznych w tytule nie zaimponować czytelnikowi, to zamiast uczynić je przewidzieć trudne artykuł do zrozumienia, a oni nie będą czytać dalej.

Jeśli jeszcze nie masz, a potem nadszedł czas, aby wybrać temat. Odbiór szeroki temat, jak najszybciej i rozpocząć zbieranie informacji i badanie go. Twoim celem jest, aby stać się tak znane, jak to możliwe ze swoim temacie, więc są informowani, jak to możliwe. Ważne jest, aby zaznaczyć, że problem jest rozwiązywalne w terminie, który trzeba napisać esej. Należy także sprawdzić, czy masz prawo do pokrycia już zbadane obszary. To będzie bardzo trudno znaleźć obszar, który nigdy nie zostało zbadane, ale większość uniwersytetów mają ścisłe wytyczne, tak, że nie można skopiować starszą badań. Ważne jest, aby pokazać, że przeprowadzone badania bardziej więc nie odebrać najczęstszą obszar i upewnij się, że tytuł nie należą już do kogoś innego papieru.

Następnie tytuł musi odwołują się do tego, co piszesz. Zintegruj co planujesz zrobić w swoim tytule, na przykład, na papierze, który zamierza produkować nową wiedzę na podstawie przyjętych faktów, można użyć słów „procedur”, „metoda” lub „badania” w tytule. Słowa te odzwierciedlają procesy związane i zrobić czytelnik chce czytać i odkrywać z wami.

napisane przez: