zalety zawodowego uprawiania sportu

„Roszczenie prawo” lub „Roszczenie tytule”

Opuszczone nieruchomości inwestorów próbujących zabrać tytuł do nieruchomości przez zasiedzenie doktryny są zazwyczaj bardziej zainteresowani podjęciem takiej tytuł poprzez „roszczenia” lub „prawo zastrzeżenia własności”. Zgodnie z tą doktryną, inwestor po prostu musi podjąć rzeczywiste posiadanie nieruchomości i przytrzymaj że posiadanie zgodnie z odpowiednim prawem jurysdykcyjnego.

Jak można było oczekiwać, wymagania do ustalenia zasiedzenie pod zastrzeżeniu prawa są (zgodnie z prawem stanu Kalifornia, a zgodnie z prawem większość wszystkich innych krajów) są bardziej męczący niż związane z występujących w kolorze tytule.

Aby być dokładne jak szczegółowych wymagań dla roszczenia prawa odnoszą się do określonych ustaw państwowych. Znowu pewności skonsultować się z wykwalifikowanym prawnikiem w powiecie, gdzie znajduje się nieruchomość.

Te muszą być rzeczywiste

Jak będzie widoczne poniżej, opuszczony inwestor nieruchomości, twierdząc, posiadanie mocy doktryny zasiedzenie nie musi osobiście zajmować lub mieszkają na nieruchomości będzie w faktycznym posiadaniu nieruchomości. Jednak faktycznie mieszkających na nieruchomości to prawdopodobnie najsilniejszy i najwyraźniejszy dowód, że posiadanie jest rzeczywista.

Posiadanie przez najemcę jako rzeczywistego posiadania

Nieruchomości mogą być zajęte, żył, i faktycznie posiadana przez najemcę na podstawie umowy najmu. Weźmy, na przykład, jeśli spojrzeć na sprawę apelacyjną Kalifornii Traeger v. Friedman (1947) 79 CA 2d 151. W tym przypadku niekorzystne posiadanie powód dopisać budynku mieszkalnym przez lokatorów, a następnie, zarządzane i wynajmowane pięć lat. Ona EVN zapłacił podatków od nieruchomości na http://www.sipi.com.pl czynsz. Sąd Kalifornii orzekł, że poznała rzeczywisty wymóg posiadanie potrzebne do doskonałego tytułu w adverce posiadaniu.

napisane przez: