dlaczego nie uprawiamy sportu

dlaczego nie uprawiamy sportu

Rozwiązaniem może być zasilanie brzegu. Jeśli odwiedzasz marinach dużo można ładować akumulatory podczas cumowania. Albo można kupić zapasowy akumulator i przechowywać go w stanie naładowanym.

Można również pomyśleć o użyciu jednej baterii krajowych łodzi, ale istnieje ryzyko pogorszenia tu władzę. Można by pomyśleć o zakupie dodatkową baterię krajowych i zamianę go z jednym w swoim banku baterii – tak jest zawsze jeden na opłaty i jeden w użyciu.

Dlaczego nie sączyć ładowania baterii za pomocą turbiny wiatrowej lub panel słoneczny? Idealnie byłoby mieć dwie baterie – jedno ładowanie i drugą w użyciu.

Top 3 Elektryczne tips – 1. Gdy silnik z silnikiem o maksymalnej, to narysować duży prąd. Poprzez zmniejszenie szybkości przez pół poziomie, prąd o połowę bez utraty szybkości zbyt dużo.

2. W przeciwieństwie do silników zaburtowych benzynowych, gdzie noga jest stała długość, wysokość elektrycznego do pontonu jest regulowana. Trymowania tak noga znajduje się pod kątem prostym w stosunku do wody, aby zwiększyć wydajność.

3. Zastosowanie skrzydło zaciski akumulatora orzech do zaciskania i zwolnić kable zasilające, bez użycia klucza. krokodylki są inną opcję, ale można je łatwo strącony.

Jeśli można przyjąć, że silniki elektryczne ograniczy swój zasięg i prędkość, a chcesz troll spokojnie, to może okazać się rozwiązaniem dla Ciebie. Jeśli opierać się na silniku, aby powstrzymać falę, należy trzymać się silnika benzynowego na chwilę dłużej.

Podobne poradnik sprzedaży ogłoszenia Łódź Online łodzi na sprzedaż z TheYachtMarket

napisane przez: