korzysci z uprawiania sportu na swiezym powietrzu

korzysci z uprawiania sportu na swiezym powietrzu

5 porad dla Skuteczne Public Speaking Seminars

# 1 ćwiczyć swoje przemówienie wielokrotnie

To zostało powiedziane wiele razy, ale to nie czyni go mniej wartościowym. Ćwiczyć mówienie czyni go bardziej skutecznym i pomaga budować zaufanie.

Ćwicząc swoją mowę, zrób to na stojąco i upewnij się, że limit czasu go as you go. Jeśli używasz PowerPoints lub materiały informacyjne zapewniają, że włączenie ich w praktyce zbyt.

Dla prostej 30 minut seminarium będzie trzeba wydać około 3-4 godzin praktyki i wyrafinowania do materiału, aby uzyskać to prawo. Więcej czasu, jeśli jesteś nowy materiał tematu.

# 2 Bądź gotowy z odpowiedziami

Z tego co słyszałem od studentów uczących się dostarczać szkoleń biuro(at)sipi.com.pl w sektorze VET, jest to, że duża część ich brak zaufania wynika z obawy, że ludzie słuchają nich wiedzieć więcej na ten temat niż mówca robi.

Ćwicząc swój wygląd mówienia pytania, które mogą być pozyskiwane ze swoimi punktami i zanotuj odpowiedzi potrzebne. Jeśli nie znasz odpowiedzi, teraz jest czas, by się dowiedzieć.

Kluczem tutaj jest wskazówka, aby przypomnieć sobie, że nie są wymagane, aby wiedzieć wszystko na ten temat i ktoś na widowni będzie wiedział coś, czego nie robić. Jednakże nie jest to problemem, ponieważ;

Większość ludzi czuje ból i przyzwyczajenie cię atakować, bo nie chce to zrobić dla nich.

Typem osoby, która wie, czego nie robić, jest także typem osoby działać profesjonalnie i nie podkreślić swój brak wiedzy w zakresie swojej wypowiedzi.

Nawet jeśli oni myślą, że znają odpowiedź, zwracając uwagę na siebie, wskazując go podczas seminarium stwarza ryzyko mogłyby być źle i postrzegane jako niegrzeczne lub gorzej.

Z tym tylko przypomnieć sobie, że zostali poproszeni o przedstawienie mówienia zaangażowania i nie byli. Trzeba było odwagi, by stanąć w miejscu publicznym i dać mu szansę, że nie.

napisane przez: