zalety uprawiania sportu na dworze

zalety uprawiania sportu na dworze

Te uważane są za rzeczywisty, czy ziemie są „chronione strona www przez znaczną obudowy”, „zwykle uprawiane lub ulepszone”

Jeżeli niekorzystne posiadanie zastrzeżono na podstawie roszczenia z prawej strony, a następnie California kpc sekcji 324 i 325 stosuje się.

Posiadanie nieruchomości opuszczonych inwestora uznaje się w faktycznym, otwartą i notoryczny posiadania określonej nieruchomości pod zastrzeżeniu prawa, gdy dana osoba ma albo

1. „chronione”, że właściwość „przez znaczną klauzura” OR

2.That osoba „zwykle uprawiane” LUB

3.Has „ulepszona” własność THT.

Jeżeli nieruchomość podejmowane przez zasiedzenie jest dużo oraz powierzchnię i nie może być w rzeczywistości posiadał (tj żył), a następnie, że nieruchomość musi być „chronione … przez znaczną klauzura”, „zwykle uprawiane” lub „reguły ulepszony”.

Jeżeli nieruchomość jest chroniona przez znaczną klauzura, wówczas klauzura musi być „istotne” wystarczy podać prawdziwą zawiadomienie właściciela roszczenia inwestora zasiedzenie podczas całego okresu normatywnej. Starsze Obudowy utrzymują, że klauzura musi być na tyle istotne i tak pozostanie przez cały nakazowym okres pięciu lat i chronić wszystkie strony posesji twierdził przed włamaniami bydła lub innych zwierząt. Jeśli klauzura jest tak zniszczona, że ??nie będzie w stanie chronić wszystkie strony posesji z takiego włamania, wówczas Opuszczony inwestora nieruchomości lub wnioskodawcy, musi szybko naprawić ten klauzura uszkodzenie lub ryzyko jest stwierdzona przez sąd, że nie zostały spełnione te wymagania.

Spotkanie któregokolwiek z trzech alternatywnych, spełnia aktualne wymagania posiadania na własny zasiedzenie mimo opuszczonego inwestor nieruchomości lub wnioskodawca nie mieszka na terenie posesji.

Dodatkowo, przypadki Kalifornii orzekł, że choć „wypas” lub „wypas” nie jest wymienione w Kodeksie postępowania cywilnego 325 pkt zacytowanego powyżej, jest to sposób, w którym inwestor może podjąć faktyczne posiadanie.

napisane przez: