dlaczego lubie uprawiac sport

dlaczego lubie uprawiac sport

Największym problemem Baseball Pitching – Wysoka Pitch Hrabia Jak tego uniknąć

As jest jak dzban złotej gęsi dla wielu drużyn baseballowych szkół. On może wytworzyć dużo złota i wygrywa, jeśli jego zespół używa go nowe mieszkania Lublin prawidłowo. Jednak w ciągu wykorzystywać go i istnieje ryzyko poważnych obrażeń fizycznych do niego i / lub zmniejszenie jego skuteczności w baseball pitching na koniec sezonu w czasie, kiedy trzeba je będzie w najlepszym. W ciągu ostatnich kilku lat, kwestia wysokich liczy skoku ma pochodzić w kółko jak dzbany ace wykorzystywane są późno w playoffs grać w 1. i 3. gry 3 gry serii play-off. Chęć zdobycia wydaje się zastąpić jakąkolwiek troskę o zdrowie miotacza.

Dlaczego jest to takie zagrożenie zdrowia dzbany? Baseball rzuca ruchu jest nienaturalny ruch, ponieważ przynoszą rękę na ramieniu rzucać baseball. W rzeczywistości, pod pachami ruch jest bardziej naturalny ruch. Ruch na ramię kładzie dużą ilość szczepu na ramieniu dzban jest. Jego rotatorów, łokieć, a cała masa mniejszych mięśni są wprowadzane pod ogromnym stresem podczas każdej wycieczce pitching. Gdy liczy się pitch rośnie, co stwarza dodatkowe obciążenie dla tych części, które mogą prowadzić do poważnych obrażeń ciała.

Wyzwanie kwestią jest, jak najlepiej rozwiązać ten problem baseball pitching. Tutaj znajduje się kilka wskazówek, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo swojego miotacza:

1. Preemptive Strike: Rodzice powinni wyrazić swoje zaniepokojenie do autokaru na początku sezonu o wysokiej liczby skoku. Idealnie, trener będzie już swoje dzbany na temat liczby boisko do swoich gier. Niestety, to jest raczej wyjątkiem niż regułą.

2. Rally Support: Rodzice powinni wygrać wsparcie publiczne z innymi rodzicami przez cały sezon, aby to wiadomo, że rodzice jako całość nie obsługują wysokie liczby skoku.
napisane przez: