jakie sporty uprawiamy latem

Zasadniczo, chcesz zrobić to wiadomo, że dzięki wygranej liczy się wysoka skoku nie będzie dopuszczalne.

3. stworzyć dowolny 100 Limit Pitch: Rodzice nie powinni niech to będzie szara strefa w dzbanach. Rodzice powinni wyrażać obawy, gdy dzban rzuca ponad 100 boisk w grze. To powinno być podnoszone jako problem za każdym razem taka sytuacja występuje w grze i dźwięczne do sztabu szkoleniowego i innych rodziców.

4. zachęcać personel Development: Trenerzy i rodzice mogą zachęcić innych do skoku dla zespołu. Rozwój obrotu pochylającego zmniejszy możliwości dzbany uzyskać wysoką liczbę skoku. Powodem jest po prostu, że trener będzie miał możliwość umieszczania w innych dzbanków, gdy liczy się skoku zacząć rosnąć.

5. Nie należy polegać na graczy, aby sprawy: Rodzice nie mogą polegać na swoich synów, aby powiedzieć trenerowi, kiedy bolą lub rzucony zbyt wielu dzbany. Najbardziej konkurencyjnych szkół dzbany baseball nigdy nie będzie chciał się wycofać z gry. Zostaną one wciągnąć w perspektywie próbuje wygrać mecz i będzie ryzykować swoje zdrowie w tym procesie. Rodzice powinni wkroczyć i mistrz tej sprawy dla swoich dzieci.

6. Leczenie Podczas Playoff zjazdowe: liczy się wysoka skoku stają się najważniejszym problemem w playoffs, gdy zespoły zmniejszyć rotację pitching umieścić tylko swoje najlepsze dzbany tam. W tym czasie rodzice powinni zrobić pewne dzbany są dbanie o swoich ramionach. Przynajmniej, dzbany powinny być wisienką ręce po każdym meczu i nie rozbić przez następne dwa dni, kiedy to możliwe. Bądź jesteś zespół ma odpowiednie wyposażenie, aby pomóc obolałe ramiona. Odpowiednie wyposażenie obejmuje kurtki baseball dzbany i okładów lodowych. Dzbany powinien być ubrany w kurtkę na ramieniu pitching, gdy nie są one pitching. Chociaż te czynności nie usunie ryzyko obrażeń, będą one pomóc zmniejszyć zagrożenie.

Pamiętaj wysokie liczy skoku nie są to sytuacja, która musi być tolerowane, a nawet konieczne dla dobrego baseball pitching. Przy odrobinie wstępnego planowania przez trenerów i rodziców, większość sytuacji liczyć wysokiej pitch można uniknąć lub ograniczone. Wygranie sprawy, ale to naprawdę nie jest najważniejsze.

napisane przez: